Aktualności

2015-07-01

Zwycięzca M'era Luna Newcomer!

Elvellon wygrali tegoroczne zmagania w konkursie debiutów M'era Luna Newcomer, zgotujcie im gorące powitanie na głównej scenie w sobotę! A oto próbka ich możliwości: https://www.youtube.com/watch?v=7J-ZzgfDRcg

Czytaj więcej

2015-04-03

M'era Luna Newcomer 2015

Grasz w zespole muzycznym? To idealnie się składa! Weź udział w naborze do M'era Luna Newcomer i zagraj na małej scenie jednego z największych festiwali w Europie! Co zrobić, aby stanąć na upragnionej scenie M'era Luny?

Po pierwsze spełnić cztery wymogi:

- Wasz zespół nie może być zobowiązany żadną umową, ani podlegać pod wytwórnię.
- Wysłać filmik z Waszym występem na żywo; może to być nagranie z próby. Jeśli będzie to materiał koncertowy, co jest zalecane, nie może być starszy niż sprzed sześciu miesięcy. Wideo prześlijcie na serwis YouTube.
- Wybierajcie tylko swoje autorskie utwory!
- Link do wideo wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, zdjęciami Waszej ekipy i opisem zespołu wyślijcie na adres: newcomer@meraluna.de

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym adresem.

Szczegółowe informacje i instrukcje - M'era Luna Newcomer.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30.04.2015

Powodzenia!Czytaj więcej

2014-12-15

Kompletny line-up

Organizatorzy potwierdzili i zamknęli line-up M'era Luna 2015! Grono wykonawców ostatecznie powiększyli następujący artyści: Phillip Boa And The Voodooclub, Apoptygma Berzerk, Deathstars, Rotersand, Aesthetic Perfection, Absolute Body Control, Tyske Ludder, The Other, Schwarzer Engel, Spielbann, Nachtgeschrei.

Czytaj więcej

2014-10-30

Gorące nowości

Do sierpnia jeszcze trochę, dlatego aby dać Wam więcej argumentów do wyczekiwania upragnionej daty ogłaszamy kolejnych artystów festiwalowej sceny:

Nightwish, Rob Zombie, Einstürzende Neubauten, Anne Clark, Joachim Witt, In Strict Confidence, Melotron, Assemblage 23, Dope Stars Inc., Tying Tiffany, Merciful Nuns, Ost+Front

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation 2011, ta stronia nie zapisuje ciasteczek, ani nie przechowuje żadnych informacji o użytkownikach w rozumieniu RODO/GDPR.