Aktualności

2012-05-18

Znamy półfinalistów konkursu Newcomer!

Po długich naradach, do półfinałów awansowało 5 kapel. Teraz czas na wasze op[inie i głosy! Na swojego faworyta możecie głosować do pierwszego lipca na voting.meraluna.de. Oto oni:

BodyHarvest / bodyharvest.de

Enter And Fall / enterandfall.de

Junksista / junksista.de

Longed For Fusion / longed-for-fusion.com

Symbiotic Systems / symbioticsystems.de

Czytaj więcej

2012-05-03

Kolejne potwierdzone zespoły

Na dworze gorąco. My jednak nie znamy litości i ostro podkręcamy temperaturę.
Przedstawiamy wam kolejne zespoły, które w tym roku zaprezentują się na scenie M'era Luna 2012. Oto i one: Down Below, Eklipse, In Strict Confidence, Invaders, Megaherz, New Model Army, Noyce ™, Officers oraz The Beauty Of Gemina.

Czytaj więcej

2012-02-21

Zagraj na Scenie Głównej M'era Luna 2012!

Gracie w zespole? Chcecie otworzyć jeden z najlepszych festiwali w Europie? M’era Luna daje Wam tę możliwość!

Poza niewątpliwą sławą, jaką przyniesie zespołowi ten występ, czeka na Was kilka innych benefitów. Między innymi dostaniecie wejściówki na cały festiwal, absolutnie za darmo. Do tego, "trochę" swojej cennej uwagi, poświęci Wam Magazyn Zillo w swoim październikowym wydaniu.
Jednak najpierw musicie wygrać, a to już nie będzie takie proste…

Czytaj więcej

2012-01-24

Aktualizacja line-up'u!

Mamy dla Was kolejną dawkę szczęścia. W tym roku bowiem, organizatorzy szykują prawdziwą ucztę dla uszu! Potwierdzeni zostali kolejni artyści.
Do składu dołączyli: HOCICO, ROTERSAND oraz FADERHEAD. Najistotniejszą informacją jednak, jest oficjalne ogłoszenie hedlinera tej edycji festiwalu. A będzie nim PLACEBO! Dokładnie TO PLACEBO. Zatem szykujcie się już teraz na najlepszy festiwal w Europie!

Informacje o zespołach, znajdziecie na oficjalnej stronie alternation.pl. Zapraszamy!

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation 2011, ta stronia nie zapisuje ciasteczek, ani nie przechowuje żadnych informacji o użytkownikach w rozumieniu RODO/GDPR.