Aktualności

2006-08-04

Elis i Elane

Przyjaciele M'era Luny. Po przykrym anulowaniu Elis przed dwoma tygodniami chcemy wam dzisiaj przedstawić zespół Elane, który będzie grał na festiwalu na miejscu Elis: Elane ma swoje korzenie w głębiach lasów Sauerlandu. W międzyczasie pochodzą muzycy Joran, Katrin, Skaldir, Nico i Simon z najróżniejszych końców Niemiec. Z delikatną lekkością udaje się "nadziei niemieckiego alternatywnego ruchu" wprowadzić nas w inne światy.

Czytaj więcej

2006-07-12

Wyjazd na festival

Przypominamy, że do 1 sierpnia należy wpłacić pieniądze za przejazd na festiwal autokarem. Jeśli do tego czasu nie uzbiera się absolutne minimum w ilości 35 osób zmuszeni będziemy odwołać wyjazd. Warto wspomnieć że dojazd pociągami jest dużo droższy ;)

Czytaj więcej

2006-05-04

Kolejne potwierdzone zespoły

Dziś organizatorzy festiwalu M'era Luna potwierdzili kolejne dwa zespoły jakie zagrają na festiwalu, będą to: MESH oraz DE/VISION. Ponadto już wiadomo że do końca maja zostanie podany cały lineup festiwalu.

Czytaj więcej

2006-05-02

Startujemy

Miło nam poinformować Was, że z dniem dzisiejszym rusza oficjalna polska strona najlepszego festiwalu w europie zachodniej jakim jest M'Era Luna. Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące samego festiwalu jak i wszystkiego co z nim związane.

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation 2011, ta stronia nie zapisuje ciasteczek, ani nie przechowuje żadnych informacji o użytkownikach w rozumieniu RODO/GDPR.