Aktualności

2015-09-03

Galeria 2015

2015-07-28

Festiwalowy niezbędnik

M'Era Luna Festival coraz bliżej! Drodzy Fani, rozkład zespołów w postaci #mera15 dostępny jest jako aplikacja festiwalowa przez: http://www.meraluna.de/en/info/news/get-the-mera15-smartphone-app-now/. Line-Up section i prezentuje zespoły, które będą występować wraz z czasem ich pojawienia się na scenie, jak również kiedy najlepiej odwiedzić medieval market czy któryś z licznych sklepów na festiwalu. Po raz kolejny, większość stoisk otwarta będzie już od piątku wieczór! Rozkład zespołów: jak zwykle, możliwe jest stworzenie własnego harmonogramu występów ulubionych artystów za pomocą strony internetowej festiwalu i zsynchronizowanie jej z oficjalną aplikacją festiwalową. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby sprawdzić, kiedy Wasz ulubiony zespół wchodzi na scenę bądź kiedy ma miejsce dany odczyt.

W sprzedaży wciąż są dzienne bilety: Bilety na dany dzień dostępne są w cenie 49,- € i są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcecie przyjechać, ale nie możecie zostać przez cały weekend. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby je zamówić.

Medieval Market: w piątkowy wieczór, popularny medieval market otwiera swoje podwoje oferując ekscytujący średniowieczny pakiet, który zawiera sztuczki, muzykę, tańce i dobra kulinarne! Co więcej, R-7 i Z-1 przyłączyli się do festiwalu aby uratować świat, a możecie ich spotkać zarówno na medieval market jak i terenach festiwalu – uważajcie!

Czytaj więcej

2015-07-01

Zwycięzca M'era Luna Newcomer!

Elvellon wygrali tegoroczne zmagania w konkursie debiutów M'era Luna Newcomer, zgotujcie im gorące powitanie na głównej scenie w sobotę! A oto próbka ich możliwości: https://www.youtube.com/watch?v=7J-ZzgfDRcg

Czytaj więcej

2015-04-03

M'era Luna Newcomer 2015

Grasz w zespole muzycznym? To idealnie się składa! Weź udział w naborze do M'era Luna Newcomer i zagraj na małej scenie jednego z największych festiwali w Europie! Co zrobić, aby stanąć na upragnionej scenie M'era Luny?

Po pierwsze spełnić cztery wymogi:

- Wasz zespół nie może być zobowiązany żadną umową, ani podlegać pod wytwórnię.
- Wysłać filmik z Waszym występem na żywo; może to być nagranie z próby. Jeśli będzie to materiał koncertowy, co jest zalecane, nie może być starszy niż sprzed sześciu miesięcy. Wideo prześlijcie na serwis YouTube.
- Wybierajcie tylko swoje autorskie utwory!
- Link do wideo wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, zdjęciami Waszej ekipy i opisem zespołu wyślijcie na adres: newcomer@meraluna.de

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym adresem.

Szczegółowe informacje i instrukcje - M'era Luna Newcomer.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30.04.2015

Powodzenia!Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation, 2011