Festiwalowy niezbędnik

M'Era Luna Festival coraz bliżej! Drodzy Fani, rozkład zespołów w postaci #mera15 dostępny jest jako aplikacja festiwalowa przez: http://www.meraluna.de/en/info/news/get-the-mera15-smartphone-app-now/. Line-Up section i prezentuje zespoły, które będą występować wraz z czasem ich pojawienia się na scenie, jak również kiedy najlepiej odwiedzić medieval market czy któryś z licznych sklepów na festiwalu. Po raz kolejny, większość stoisk otwarta będzie już od piątku wieczór! Rozkład zespołów: jak zwykle, możliwe jest stworzenie własnego harmonogramu występów ulubionych artystów za pomocą strony internetowej festiwalu i zsynchronizowanie jej z oficjalną aplikacją festiwalową. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby sprawdzić, kiedy Wasz ulubiony zespół wchodzi na scenę bądź kiedy ma miejsce dany odczyt.

W sprzedaży wciąż są dzienne bilety: Bilety na dany dzień dostępne są w cenie 49,- € i są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcecie przyjechać, ale nie możecie zostać przez cały weekend. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby je zamówić.

Medieval Market: w piątkowy wieczór, popularny medieval market otwiera swoje podwoje oferując ekscytujący średniowieczny pakiet, który zawiera sztuczki, muzykę, tańce i dobra kulinarne! Co więcej, R-7 i Z-1 przyłączyli się do festiwalu aby uratować świat, a możecie ich spotkać zarówno na medieval market jak i terenach festiwalu – uważajcie!
2015-07-28

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation, 2011