Polskie zespoły poszukiwane!

10 i 11 sierpnia 2013 roku już po raz 13. odbędzie się M’era Luna Festival. Lotnisko Hildesheim (Dolna Saksonia, Niemcy) po raz kolejny stanie się miejscem spotkania fanów metalu, gotyckiego i alternatywnego rocka oraz muzyki średniowiecznej z całej Europy.
Na tegorocznym festiwalu wystąpią m.in. tacy artyści jak: HIM, Nightwish, ASP, The 69 Eyes, Blutengel czy Tanzwut. Koncerty będą odbywać się zarówno na dużej otwartej scenie, jak i w hangarze lotniczym. Program festiwalu jest bogaty w dodatkowe atrakcje: ekstrawaganckie pokazy mody, jarmark średniowieczny, specjalne odczyty czy całonocne imprezy z muzyką elektro-gotycką.

W tym roku festiwal będzie zawierał jeszcze jedno specjalną wydarzenie: światło księżyca M’era Luna zaświeci także nad polską sceną muzyki gotyckiej i w związku z tym na festiwalu wystąpi jeden zespół z Polski! Który zespół będzie miał zaszczyt wystąpić na M’era Luna Festival zadecydują słuchacze oraz jury składające się z przedstawicieli niemieckich agencji managerskich oraz dwóch polskich dziennikarzy: Jarka Sobierajowicza (Eska Rock) i Artura Rawicza (cgm.pl). W pierwszym etapie konkursu, spośród przysłanych zgłoszeń jury wybierze 5 zespołów. Zwycięzcę konkursu wybiorą słuchacze w internetowym głosowaniu.

W związku z tym organizatorzy festiwalu zapraszają polskie zespoły do zgłaszania się do udziału w konkursie. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@agencjaklu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 30 kwietnia 2013.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • krótką notkę o zespole;
  • link do 2 utworów zespołu do odsłuchu on-line (youtube, soundcloud itp.);
  • link do galerii zdjęciowej zespołu (w galerii powinny znajdować się co najmniej 2 zdjęcia zespołu);
  • potwierdzenie dostępności zespołu w terminie 10 i 11 sierpnia 2013.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Dla zespołów to doskonała okazja do zaprezentowania się przed ogromną publiczności oraz zareklamowania się zagranicznym agentom koncertowym.

Nasz magazyn www.alternation.pl jest partnerem konkursu.
2013-04-17

Created by: Magazyn Muzyczny AlterNation, 2011